Menü
Jūsu grozs

Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 2020. gada 31. martā

Šī konfidencialitātes politika apraksta mūsu politikas un procedūras attiecībā uz jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad jūs izmantojat pakalpojumu, un stāsta jums par jūsu privātuma tiesībām un to, kā likums aizsargā jūs.

Mēs izmantojam jūsu personiskos datus, lai sniegtu un uzlabotu pakalpojumu. Izmantojot pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.


Interpretācija un definīcijas


Interpretācija

Vārdiem, kuru sākuma burts ir lielais burts, ir nozīme, kas definēta šādos apstākļos.

Šīm definīcijām ir tāda pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās parādās vienskaitlī vai daudzskaitlī.
Definīcijas

Šīs konfidencialitātes politikas nolūkos:

    Jūs domājat personu, kas piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to, vai uzņēmumu, vai citu juridisku personu, kuras vārdā attiecīgā persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, attiecīgi.

    Uzņēmums (šajā līgumā apzīmēts kā "uzņēmums", "mēs", "mēs" vai "mūsu") attiecas uz SIA Ritone, Rīgā, Dammes ielā 26 - 64, LV-1069.
    Filiāle ir vienība, kas kontrolē, kontrolē partiju vai ir tās kontrolē vai ir kopīgā kontrolē ar partiju, kur "kontrole" nozīmē 50% vai vairāk akciju, kapitāla daļu vai citu vērtspapīru, kas ir tiesīgi balsot par direktoru vai citas vadošās iestādes ievēlēšanu, īpašumtiesības .
    Konts ir unikāls konts, kas jums izveidots, lai piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai mūsu pakalpojuma daļām.
    Vietne attiecas uz LUKONS, kurai var piekļūt no https://lukons.com/
    Pakalpojums attiecas uz vietni.
    Valsts attiecas uz: Latvija

    Pakalpojumu sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas uzņēmuma vārdā apstrādā datus. Tas attiecas uz trešo personu uzņēmumiem vai personām, kuras Uzņēmums nodarbina, lai atvieglotu Pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu Sabiedrības vārdā, veiktu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu uzņēmumam analizēt Pakalpojuma izmantošanu.
    Trešās puses sociālo mediju pakalpojums attiecas uz jebkuru vietni vai jebkuru sociālā tīkla vietni, caur kuru Lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.

    Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.
    Sīkfaili ir mazi faili, kurus vietne ievieto jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē, un kas satur informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē daudzos lietojumos.
    Lietošanas dati attiecas uz datiem, kas tiek savākti automātiski vai nu, izmantojot pakalpojumu, vai arī no pašas pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).

Jūsu personas datu apkopošana un izmantošana


Apkopoto datu veidi


Personas dati

Izmantojot mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, kuru var izmantot, lai ar jums sazinātos vai identificētu. Personīgi identificējama informācija var ietvert (bet ne tikai):

    Epasta adrese
    Vārds un uzvārds
    Telefona numurs
    Adrese, štats, province, pasta indekss, pilsēta
    Lietošanas dati

Lietošanas dati

Lietošanas dati tiek automātiski apkopoti, izmantojot pakalpojumu.

Lietošanas datos var ietilpt tāda informācija kā jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūka tips, pārlūka versija, mūsu apmeklētās pakalpojuma lapas, jūsu apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikālā ierīce identifikatori un citi diagnostikas dati.

Piekļūstot Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai ar tās starpniecību, mēs varam automātiski apkopot noteiktu informāciju, ieskaitot, bet ne tikai, jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu mobilās ierīces unikālo ID, mobilās ierīces IP adresi, jūsu mobilo ierīci. operētājsistēma, izmantotā mobilā interneta pārlūka tips, unikāli ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

Mēs varam arī apkopot informāciju, kuru jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad jūs apmeklējat mūsu pakalpojumu vai kad jūs piekļūstat pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai caur to.
Izsekošanas tehnoloģijas un sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbībām mūsu pakalpojumā un saglabātu noteiktu informāciju. Izsekošanas tehnoloģijas, ko izmanto, ir bākas, tagi un skripti, lai savāktu un izsekotu informāciju, kā arī lai uzlabotu un analizētu mūsu pakalpojumu.

Jūs varat norādīt savam pārlūkam atteikties no visiem sīkfailiem vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.

Sīkdatnes var būt “Pastāvīgas” vai “Sesijas” sīkdatnes. Pastāvīgi sīkfaili paliek jūsu personālajā datorā vai mobilajā ierīcē, kad dodaties bezsaistē, savukārt sesijas sīkfaili tiek izdzēsti, tiklīdz jūs aizverat tīmekļa pārlūku. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm rakstā “Kas ir sīkfaili”.

Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgus sīkfailus šādiem mērķiem:

    Nepieciešamās / nepieciešamās sīkdatnes

    Tips: Sesijas sīkfaili

    Pārvalda: Mums

    Mērķis: šie sīkfaili ir nepieciešami, lai sniegtu jums pakalpojumus, kas pieejami tīmekļa vietnē, un ļautu jums izmantot dažas no tā funkcijām. Viņi palīdz autentificēt rūpēties par lietotājiem un novērst krāpniecisku lietotāju kontu izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevar tikt nodrošināti pakalpojumi, kurus esat pieprasījis, un mēs šos sīkfailus izmantojam tikai šo pakalpojumu nodrošināšanai.

    Sīkdatņu politika / Paziņojumu pieņemšanas sīkdatnes

    Tips: Pastāvīgas sīkdatnes

    Pārvalda: Mums

    Mērķis: Šīs sīkdatnes identificē, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai Vietnē.

    Funkcionalitātes sīkfaili

    Tips: Pastāvīgas sīkdatnes

    Pārvalda: Mums

    Mērķis: šie sīkfaili ļauj mums atcerēties izvēli, kuru izdarījāt, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties savu pieteikšanās informāciju vai valodas izvēli. Šo sīkdatņu mērķis ir sniegt jums personīgāku pieredzi un izvairīties no tā, ka jums katru reizi, kad izmantojat vietni, ir atkārtoti jāievada savas izvēles.

Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, kuras mēs izmantojam, un jūsu izvēli attiecībā uz sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet mūsu sīkdatņu politiku.
Jūsu personīgo datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot personas datus šādiem mērķiem:

    Nodrošināt un uzturēt mūsu Pakalpojumu, tostarp uzraudzīt mūsu Pakalpojuma izmantošanu.
    Lai pārvaldītu savu kontu: pārvaldiet reģistrāciju kā Pakalpojuma lietotājs. Jūsu sniegtie personas dati var dot jums piekļuvi dažādām pakalpojuma funkcijām, kas jums ir pieejamas kā reģistrētam lietotājam.
    Līguma izpildei: izstrādājumu, priekšmetu vai pakalpojumu, ko esat iegādājies, vai jebkura cita līguma ar mums, izmantojot pakalpojumu, izstrāde, ievērošana un apņemšanās.
    Lai sazinātos ar jums: lai sazinātos ar jums pa e-pastu, telefona zvaniem, SMS vai citiem līdzvērtīgiem elektroniskās saziņas veidiem, piemēram, mobilās lietojumprogrammas push paziņojumiem par atjauninājumiem vai informatīvajiem sakariem, kas saistīti ar funkcijām, produktiem vai līgumpakalpojumiem, ieskaitot drošības atjauninājumus, ja tas ir nepieciešams vai pamatots to ieviešanai.
    Sniegt jums jaunumus, īpašus piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un notikumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jau esat iegādājies vai par kuriem esat interesējies, ja vien jūs neesat izvēlējies nesaņemt šādu informāciju.
    Lai pārvaldītu jūsu pieprasījumus: apmeklējiet un pārvaldiet savus pieprasījumus mums.

Mēs varam dalīties ar jūsu personisko informāciju šādās situācijās:

    Ar pakalpojumu sniedzējiem: Mēs varam dalīties ar jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma izmantošanu, lai parādītu jums reklāmas, kas palīdzētu atbalstīt un uzturētu mūsu pakalpojumu, sazinātos ar jums, lai reklamētu jums trešo personu vietnēs pēc jums. apmeklēja mūsu pakalpojumu vai maksājuma apstrādi.
    Uzņēmējdarbības nodošanai: Mēs varam dalīties vai nodot jūsu personisko informāciju saistībā ar jebkādu apvienošanos, uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu biznesa vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam.
    Ar filiālēm: mēs varam dalīties ar jūsu informāciju ar mūsu filiālēm; tādā gadījumā mēs prasīsim, lai šie filiāles ievēro šo konfidencialitātes politiku. Pie filiālēm pieder mūsu mātes uzņēmums un visi citi meitasuzņēmumi, kopuzņēmuma partneri vai citi uzņēmumi, kurus mēs kontrolējam vai kuri ir kopīgā kontrolē ar mums.
    Ar biznesa partneriem: mēs varam dalīties ar jūsu informāciju ar mūsu biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
    Ar citiem lietotājiem: kad jūs kopīgojat personisko informāciju vai kā citādi mijiedarbojaties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var aplūkot visi lietotāji un to var publiski izplatīt ārpus tās. Ja jūs mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot trešās puses sociālā multivides pakalpojumu, jūsu kontaktpersonas trešās puses sociālā multivides pakalpojumā var redzēt jūsu vārdu, profilu, attēlus un jūsu darbības aprakstu. Līdzīgi citi lietotāji varēs skatīt jūsu aktivitātes aprakstus, sazināties ar jums un apskatīt jūsu profilu.

Jūsu personas datu saglabāšana

Uzņēmums saglabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas būs nepieciešams šajā privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs glabāsim un izmantosim jūsu personas datus tiktāl, ciktāl tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskos pienākumus (piemēram, ja mums tiek prasīts saglabāt jūsu datus, lai ievērotu piemērojamos likumus), risinātu strīdus un izpildītu mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Uzņēmums saglabās arī lietošanas datus iekšējās analīzes vajadzībām. Lietošanas dati parasti tiek saglabāti īsāku laika periodu, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprinātu drošību vai uzlabotu mūsu pakalpojuma funkcionalitāti, vai arī mums ir juridiski noteikts pienākums saglabāt šos datus ilgāku laika periodu.
Jūsu personas datu nodošana

Jūsu informācija, ieskaitot Personas datus, tiek apstrādāta uzņēmuma darbības birojos un visās citās vietās, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šo informāciju var pārsūtīt un uzturēt datoros, kas atrodas ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valdības jurisdikcijas, ja datu aizsardzības likumi stingrāk nekā tie, kas atrodas jūsu jurisdikcijā.

Jūsu piekrišana šai privātuma politikai un sekojoša šādas informācijas iesniegšana apliecina jūsu piekrišanu šai nodošanai.

Uzņēmums veiks visas pamatoti nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu, ka pret jūsu datiem rīkojas droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku, un jūsu personas dati netiks pārsūtīti organizācijai vai valstij, ja vien nebūs ieviesta atbilstoša kontrole, ieskaitot Jūsu dati un cita personiskā informācija.
Jūsu personīgo datu izpaušana
Biznesa darījumi

Ja uzņēmums ir iesaistīts apvienošanā, iegādē vai aktīvu pārdošanā, jūsu personas dati var tikt nodoti. Mēs sniegsim paziņojumu pirms jūsu personas datu pārsūtīšanas un uz tiem attieksies atšķirīga konfidencialitātes politika.
Likumsargi

Noteiktos apstākļos uzņēmumam var pieprasīt atklāt jūsu personas datus, ja tas tiek prasīts saskaņā ar likumu vai atbildot uz valsts iestāžu (piemēram, tiesas vai valdības aģentūras) pamatotiem pieprasījumiem.
Citas juridiskās prasības

Uzņēmums var atklāt jūsu personas datus labā ticībā, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

    Ievērot juridisko pienākumu
    Aizsargāt un aizstāvēt Sabiedrības tiesības vai īpašumu
    Novērst vai izmeklēt iespējamos pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu
    Aizsargājiet Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personisko drošību
    Aizsargājiet pret juridisko atbildību

Jūsu personīgo datu drošība

Mums ir svarīga jūsu personas datu drošība, taču atcerieties, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to absolūtu drošību.
Bērnu privātums

Mūsu dienests neuzrunā nevienu, kas jaunāks par 13 gadiem. Mēs apzināti nevācam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja jūs esat vecāks vai aizbildnis un jūs zināt, ka jūsu bērns ir mums sniedzis personas datus, lūdzu Sazinies ar mums. Ja mēs uzzinām, ka esam savākuši personas datus no ikviena, kas jaunāks par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas pārbaudes, mēs veicam pasākumus, lai noņemtu šo informāciju no saviem serveriem.

Mēs varam arī ierobežot to, kā mēs apkopojam, izmantojam un glabājam daļu informācijas lietotājiem no 13 līdz 18 gadiem. Dažos gadījumos tas nozīmē, ka mēs šiem lietotājiem nevarēsim nodrošināt noteiktu Pakalpojuma funkcionalitāti.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisku pamatu, lai apstrādātu jūsu informāciju, un jūsu valstī ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt jūsu vecāku piekrišanu, pirms mēs apkopojam un izmantojam šo informāciju.
Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nedarbojamies. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saiti, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.
Izmaiņas šajā privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu privātuma politiku. Mēs informēsim jūs par visām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno konfidencialitātes politiku.

Mēs paziņosim jums pa e-pastu un / vai ievērojamu paziņojumu par mūsu pakalpojumu pirms izmaiņas stāsies spēkā un atjaunināsim datumu “Pēdējoreiz atjaunināts” šīs konfidencialitātes politikas augšpusē.

Jums ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai redzētu jebkādas izmaiņas. Šīs privātuma politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.
Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, varat sazināties ar mums:

    Pa e-pastu: info@lukons.com